زهره شوشتری

زهره شوشتری

روان‌درمانگر فردی / زوج درمانگر / مشاور پیش از ازدواج | سایلایــــــــف

دانشگاه شهید بهشتی
کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی از دانشگاه شهید بهشتی

درباره‌ی مشاور

من  زهره شوشتری ،کارشناس ارشد روانشناسی بالینی گرایش خانواده درمانی از دانشگاه شهید بهشتی هستم. از ابتدای تحصیل و سپس کار حرفه ای رویکرد متمرکز بر هیجان یا همان هیجان مدار را به صورت حرفه ای انتخاب و پیگیری کردم. از سال 1397 مشغول به کار حرفه ای روان درمانی در زمینه های مختلفی از جمله روان درمانی فردی، زوج درمانی، گروه درمانی و مشاوره ی پیش از ازدواج هستم.

از آنجایی که موضوع پایان نامه ی اینجانب اثربخشی زوج درمانی هیجان مدار بر بدتنظیمی هیجانی در زوجین بود و همراه شد با یک دوره گروه درمانی برای زوجین علاقه ی شخصی من به کار به زوجین بیشتر شد.

از ابتدای  ورودم به رویکرد هیجان مدار تحت آموزش دوره های بین المللی و اساتید معروف در سطح جهانی بودم و همچنین تحت نظارت بالینی اساتید، ( سوپرویژن ) هستم.

از نظر من، ما آدمها در رابطه و با رابطه ساخته می شویم و معنا می یابیم، رابطه همان جاییست که اگر زخم یا دردی آنجا باشد، شفا و ترمیم آن زخم هم همانجاست. پس پرداختن به ابعاد مختلف رابطه و تلاش برای بهبود آن، راه بهزیستی ما خواهد بود. خواه  این رابطه از آغاز پیدایش رابطه مادر و فرزند باشد و به طور گسترده تر رابطه ی زوجی و تمام روابط انسانی  ما، نیاز به توجه ویژه دارد.

از این رو برآنم تا  با تیم سای لایف برای بهبود روابطمان تلاش کنیم و همراه هم در مسیر  بهزیستی قدم بگذاریم. 

چطور می تونیم کمکتون کنیم؟